Esi izsalcis?
Ēd, krāj un laimē!

Nāc uz T/C SĀGA food court, ieturi garšīgu maltīti vismaz par 5 EUR jebkurā no restorāniem, krāj zīmodziņus un piedalies izlozē. Katru mēnesi izlozēsim 3 dāvanu kartes 75 EUR vērtībā no T/C SĀGA!

Loterijas izlozes datumi:
• 30.04.2024. plkst. 12:00, 3 (trīs) T/C SĀGA dāvanu kartes
• 31.05.2024. plkst. 12:00, 3 (trīs) T/C SĀGA dāvanu kartes
• 01.07.2024. plkst. 12:00, 3 (trīs) T/C SĀGA dāvanu kartes


Rezultāti tiks publicēti ne vēlāk kā piecas dienas pēc katras izlozes T/C SĀGA mājas lapā www.saga.lv. Visi laimētāji tiks paziņoti līdz
2024. gada 5. jūlijam.

Labu apetīti!
*kartītes pieejamas T/C SĀGA food court restorānos
Loterijas atļaujas Nr. 8100
Loterijas noteikumi

atlasi veikalus pēc kategorijām

māja un dārzs

aktīva atpūta

ikdienai

pakalpojumi

pārtika

ēdināšana

visi veikali

īpašie piedāvājumi

Food court

Meklē vietu, kur paēst lielākā kompānijā un kur atrodams garšīgs ēdiens tieši tavai gaumei? Bez kompromisiem - sev tīkamas garšas plašajā T/C SĀGA food court atradīs ikviens gurmāns!


Plaša izvēle, dažādas virtuves, eksotiskas un ierastas garšas, kā arī lieliska atmosfēra modernās telpās - tas viss vienuviet atrodams T/C SĀGA plašajā food court zonā!


Laipni gaidīts ciemos, jo laimīgie kalorijas neskaita!

Veikparks

Lai pavadītu gada silto laiku aktīvi, tev nav jādodas tālu - brauc pie mums un izbaudi ūdens veldzi, aktīvo atpūtu un spilgtas emocijas SĀGA veikparkā. Te vari braukt gan ar, gan bez priekšzināšanām un ekipējuma - visu nepieciešamo iespējams iznomāt uz vietas, kā arī vienmēr vari jautāt instruktoru palīdzību. Brauc ciemos, iztrakojies uz ūdens!


Veikparku meklē karjerā pie t/c Ūdens vārti ieejas. 


Bet kamēr atpūties starp braucieniem vai saņem dūšu, vari pavērot citus atpūtas zonā pie veikparka vai SĀGA vasaras terasē!

Izklaide

SĀGA ir tirdzniecības centrs, kas sniedz daudz vairāk kā tikai iepirkšanos. Pie mums sev interesējošo var atrast kā aktīvās atpūtas piekritēji, tā izklaides mīļotāji un patiesas relaksācijas fani. 

Aktīvajiem iespēja izmēģināt iemaņas veikparkā pie Ūdens vārti ieejas, uzspēlēt basketbolu uz īpaši labiekārtotā laukuma vai sasniegt mērķus MyFitness sporta zālē. 

Ikviena atelpas brīdim - vasaras sezonā pieejama SĀGA āras terase, kurā sagaidīt saulrietu vai baudīt gardu maltīti.

Atpūtas parks

Rotaļu un atpūtas parks “MaryMaris”, ļaujot iekštelpās izmēģināt desmitiem dažādas atrakcijas – slidkalniņus, bumbu baseinus, batutus, klinšu kāpšanas sienu, virvju parku, labirintus, kā arī pasaku namiņus, kas paredzēti dzimšanas dienas ballītēm un citiem pasākumiem.

Būs interesanti dažādu vecumu bērniem un arī pieaugušajiem.

Atrakciju parks atrodas tirdzniecības centra 2.stāvā. pie Ūdens vārtu ieejas.


*Iesakām paņemt sporta apavus, ja izvēlies klinšu kāpšanas sienu un virvju parku.

Priekšrocības