atlasi veikalus pēc kategorijām

māja un dārzs

aktīva atpūta

ikdienai

pakalpojumi

pārtika

ēdināšana

visi veikali

Food court

Ikviens gardēdis atradīs savas iecienītākās garšas plašajā T/C SĀGA ēdināšanas zonā! Plaša izvēle, dažādas virtuves, eksotiskas un ierastas garšas, kā arī lieliska atmosfēra mūsdienīgās telpās - tas viss ir atrodams vienuviet T/C SĀGA plašajā ēdināšanas laukumā! Food Court zonā izvietoti arī TV ekrāni, kuros var baudīt aktuālākos sporta un izklaides notikumus, kā arī raidījumus bērniem. 

Esiet laipni aicināti ciemos, jo laimīgie cilvēki kalorijas neskaita!

Veikparks

Lai pavadītu gada silto laiku aktīvi, tev nav jādodas tālu - brauc pie mums un izbaudi ūdens veldzi, aktīvo atpūtu un spilgtas emocijas SĀGA veikparkā. Te vari braukt gan ar, gan bez priekšzināšanām un ekipējuma - visu nepieciešamo iespējams iznomāt uz vietas, kā arī vienmēr vari jautāt instruktoru palīdzību. Brauc ciemos, iztrakojies uz ūdens!


Veikparku meklē karjerā pie t/c Ūdens vārti ieejas. 


Bet kamēr atpūties starp braucieniem vai saņem dūšu, vari pavērot citus atpūtas zonā pie veikparka vai SĀGA vasaras terasē!

Izklaide

SĀGA ir tirdzniecības centrs, kas sniedz daudz vairāk kā tikai iepirkšanos. Pie mums sev interesējošo var atrast kā aktīvās atpūtas piekritēji, tā izklaides mīļotāji.

T/C SĀGA food court zonā ir izvietoti ekrāni, kuros paralēli gardai maltītei var vērot dažādas aktuālās sporta un izklaides pārraides. 

Aktīvajiem iespēja izmēģināt iemaņas veikparkā pie Ūdens vārtu ieejas, uzspēlēt basketbolu uz īpaši labiekārtotā laukuma.

Ikviena atelpas brīdim - vasaras sezonā pieejama T/C SĀGA āras terase, kurā sagaidīt saulrietu vai baudīt gardu maltīti. Šogad pie Ūdens vārtiem novietots arī lielais ekrāns, kurā visas vasaras garumā varēs baudīt dažādus sporta, izklaides un kultūras notikumus.

Atpūtas parks

Rotaļu un atpūtas parks “MaryMaris”, kas atrodas 2.stāvā pie Ūdens vārtu ieejas, ļauj iekštelpās izmēģināt desmitiem dažādas atrakcijas – slidkalniņus, bumbu baseinus, batutus, klinšu kāpšanas sienu, virvju parku, labirintus, kā arī pasaku namiņus, kas paredzēti dzimšanas dienas ballītēm un citiem pasākumiem. Būs interesanti dažādu vecumu bērniem un arī pieaugušajiem.


Atpūtas parkā darbojas arī restorāns ar plašu ēdienkarti dažādām gaumēm, kur var pasūtīt svētku galdu vai ieturēt maltīti pēc izklaides parka atrakcijās.


* Ja izvēlies klinšu kāpšanas sienu un virvju parku, iesakām paņemt līdzi sporta apavus.

Priekšrocības