Radi savu stāstu!

Lai arī kāds būtu tavs stāsts, ļauj tam sākties pie mums - tirdzniecības centrā SĀGA!

Radi savu stāstu!

Lai arī kāds būtu tavs stāsts, ļauj tam sākties pie mums - tirdzniecības centrā SĀGA!

Darba laiks

Līgo svētkos

Visu svētkiem nepieciešamo sagādā laicīgi un bez steigas pie mums!Street Burgers ir Latvijā radīts burgernīcas koncepts un pirmā burgernīca atklāta 2013. gada februārī. Šobrīd esam 5 vietās –Rīgas centrā, Purvciemā, Āgenskalnā, Dreiliņos un Liepājā. Kopš pirmsākumiem mūsu ideoloģija nav mainījusies, bet turpinām augt un attīstīties katru dienu.

Street Burgers piedāvā vairāk nekā 20 dažādu veidu burgerus, salātus un uzkodas. Ēdienkartē sev gardu maltīti atradīs arī veģetārieši un vegāni, līdz ar to pievarēt izsalkumu varēs ikviens. Pie mums ir iespējams remdēt ne tikai izsalkumu, bet arī slāpes – plaša craft alus un bezalkoholisko limonāžu izvēle, saldējuma kokteiļi, smūtiji, kafija un daudz kas cits.

Street Burgers ir par veselīgu dzīvesveidu, tādēļ garša vienmēr ir mūsu prioritāte. Tieši tādēļ mums rūp ikkatra sastāvdaļa, kas tiek ielikta burgerī. Ēdienu pagatavošanai izmantojam tikai kvalitatīvākos produktus, kas nākuši no Latvijas saimniecībām. Katru burgeru gatavojam uz pasūtījuma un uz atklātas uguns, lai Tu varētu baudīt labāko šodien, bet rīt jau prasīt nākamo.

Mēs sniedzam ātrāko un draudzīgāko apkalpošanu ikvienam, kas ienāk pa mūsu burgernīcas durvīm. Mūsu filozofija ir būt godīgiem pret mūsu klientiem un sniegt vislabāko no tā, kas ir atrodams tepat –Latvijā.
Darba laiks un kontakti:
11.00 - 21.00

info@streetburgers.lv
www.streetburgers.lv

+371 2561 1211‬