Radi savu stāstu!

Lai arī kāds būtu tavs stāsts, ļauj tam sākties pie mums - tirdzniecības centrā SĀGA!

Radi savu stāstu!

Lai arī kāds būtu tavs stāsts, ļauj tam sākties pie mums - tirdzniecības centrā SĀGA!

Darba laiks

Līgo svētkos

Visu svētkiem nepieciešamo sagādā laicīgi un bez steigas pie mums!Tirdzniecības centrā "Sāga" ir atvērts viens modernākajiem Rimi Hyperformāta veikaliem. Tā tirdzniecības platība sasniedz teju 3000 kvadrātmetrus. Rimi hipermārkets tirdzniecības centrā "Sāga" būs piektais Rimi veikals, kurā pieejami pašapkalpošanās skeneri, lai pirkumus varētu veikt vēl ātrāk, tā ietaupot veikalā pavadīto laiku. Rimi hipermārketa sortiments pircējiem nodrošinās plašu svaigās pārtikas, mājsaimniecības un citu preču klāstu. Veikalā būs īpašas "bez laktozes" un vegānās pārtikas vitrīnas ar plašu izvēli.

Jaunais veikals būvēts saskaņā ar Rimi jaunizstrādāto dizaina konceptu. Pircēju ērtībām uzstādītas vieglāk pamanāmas norādes veikala nodaļās, plašāka veikala ieejas zona, uzstādītas modernākas pašapkalpošanās kases, pieejami ērtāki un vieglāk vadāmi iepirkumu rati, kā arī izstrādāts jauna koncepta info centrs. Info centrā pieejams pircēju steidzīgajām ikdienas gaitām atbilstošs sortiments un zona, kurā ieturēt maltīti un baudīt kafijas tasi. Tāpat info centrā darbosies Rimi e-veikala "Saņem veikalā" punkts, kurā var izņemt savu e-veikala pasūtījumu.

Tāpat kā visās Rimi jaunatklātajās un atjaunotajās iepirkšanās vietās, arī šajā Rimi veikalā izmantots energoefektīvais un videi draudzīgais LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa, kā arī izmantotas īpašas aukstumsistēmas, kas ļaujnodrošināt energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Covid-19 vīrusa izplatības laikā visos Rimi veikalos ir pievērsta pastiprināta uzmanība drošības, higiēnas un dezinfekcijas nosacījumu ievērošanai, ievērojot valsts institūciju prasības, kā arī iekšējās vadlīnijas.
Darba laiks un kontakti:
8.00 - 22.00

www.rimi.lv
info.lv@rimibaltic.com

Info tālrunis (8.00-22.00)
8000 0180