Iedomājies, ka tu tikko veici pasūtījumu internetveikalā vai dodies uz sporta preču lielveikalu, lai iegādātos skriešanas apavu pāri, šortus, jaku un kreklu ar garām piedurknēm.

Kopējā summa, kas tev būtu jāmaksā par šo pasūtījumu?
Apmēram 80€! Neiespējami? Nu, tas ir iespējams pie Decathlon.

Pateicoties gudrai rīcībai it visā, ko darām, mēs ar lepnumu varam piedāvāt vislabāko cenas un ieguvuma attiecību, ieviešot jauninājumus, veidojot, izstrādājot un pārbaudot savus zīmolus 80 sporta veidos.

Mēs visi esam sportisti, kuri savu aizraušanos ir pārvērtuši par darbu ar kopīgu mērķi: "ilgtspējīgi padarīt sporta prieku un ieguvumus pieejamus daudziem".
Left
Right
Mēs mīlam sportu un sapņojam dalīties ar šo aizraušanos ar pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Viss, ko mēs darām, tiek darīts ar domu par mūsu pircēju. Viņu apmierinātība ir mūsu darba jēgas pamatā.

Mēs darām lietas, kas mums patīk. Kopā mēs veidojam uzņēmumu, kura pamatā ir komandas biedru smaids.

Mēs uzdrošināmies. Uzņemties iniciatīvas, rīkoties, riskēt, ieviest jauninājumus, pārdomāt un vienkāršot. Uzdrošināmies darīt jebko. Pateicoties tam, mēs īstenojam savu mērķi.

Lai kāds būtu mūsu iecienītākais sporta veids, dzimums vai reliģiskā pārliecība, mums visiem ir viens un tas pats mērķis. Mēs esam šeit, lai apkalpotu pēc iespējas vairāk cilvēku, lai sports būtu pieejams, nevis privilēģija.
Darba laiks un kontakti:
Ārkārtējās situācijas laikā

I-V Darbdienās
10.00 - 21.00

VI Sestdienās
Tikai e-veikala pasūtījumu saņemšanai
10.00 - 15.00


VII Svētdienās
Slēgts

www.decathlon.lv
contactlatvia@decathlon.net