Viss nepieciešamais topošajām ģimenēm un ģimenēm ar bērniem!

Baby City Toy City ir vieni no lielākajiem specializētajiem bērnu preču veikaliem Rīgā, kas var lepoties ar ļoti plašu sortimenta piedāvājumu – sākot no precēm, kas nepieciešamas, gatavojoties mazuļa ienākšanai ģimenē, līdz pat precēm jau lielākiem bērniem!
Veikala klāstā atradīsiet plaši atpazīstamus zīmolus, kā: Philips Avent, Chicco, Tommee Tippee, Canpol babies, Stokke, Maxi Cosi, Recaro, Britax, Babybjorn, Coccodrillo, Peg-perego, LEGO, Hape, Fisherprice, Hot Wheels, Barbie, Maisto, Rastar u.c.
Ietaupiet laiku un meklējiet visu nepieciešamo Baby City Toy City vai www.babycity.lv
Zīdaiņu nodaļā
atradīsiet visu mazuļu aprūpei un topošajām māmiņām - preces dzemdību somai, zīdaiņu apģērbus, higiēnas un bērnu kopšanas piederumus, piena pumpīšus, pārtinamās virsmas un daudz ko citu!
Lielā izvēlē arī pirmie trauciņi barošanai – snīpjkrūzītes, karotītes, bļodiņas, lacītes, un citas preces.
Bērnistabai
Te atradīsiet lietas arī bērnistabai – gultiņas, matrači, šūpulīši, barošanas krēsli, šūpuļkrēsli mazuļiem, preces drošībai, u.c.
Rati un autokrēsli
Plaša vieta veikalā atvēlēta arī ratiem un autokrēsliem –ir pieejami gan 3in1 rati, kulbu rati, pastaigu rati, gan arī ratu aksesuāri, kā arī ķengursomas un šūpuļkrēsliņi.
Apavi un apģērbi
Baby City Toy City atrodami arī apavi un apģērbi gan pašiem mazākajiem bērniņiem, gan lielākiem (līdz 158 izm.)
Rotaļlietu nodaļa
Īpašu prieku bērniem sagādās rotaļlietu nodaļa, kurā ir ļoti plaša izvēle – sākot no pašām pirmajām rotaļlietām zīdaiņiem, līdz pat 14 gadu vecumam! Lelles, mašīnas, roboti, konstruktori, puzles un galda spēles - rotaļlietas katram vecumam un jautrākai bērnībai!
Māmiņu istaba
Mūsu veikalā ir iekārtota ērta vecāku un bērnu istaba, kurā varat gan mierīgi un komfortabli pabarot savu mazo, gan izmantot speciāli ierīkotas labierīcības un zīdaiņu pārtinamo galdiņu.
Akcijas un īpašie piedāvājumi!
Baby City Toy City ziemas izpārdošana!
17.12.-23.02.21.
Atlaides līdz 40%
Atlaides nesummējas
Darba laiks un kontakti:
Ārkārtējās situācijas laikā
tikai e-pirkumu izņemšana
darbdienās 10.00 - 19.00

www.babycity.lv
+371 2424 1026